Już dnia 15 Marca br. zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Atelier Ochroniarza" pt. "Restytucja zabytków sztuki", który wygłosi Adam Kotucha. Sala 40, start o godzinie 11:30!!! Serdecznie zapraszamy!!!

"Front Wschodni Wielkiej Wojny 1914-1918"

Od: Kamil Ruszała Szanowni Państwo, Koło Naukowe Historyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji Naukowej "Front Wschodni Wielkiej Wojny 1914-1918", która odbędzie się 10-11 maja 2012 roku w Krakowie. Patronat nad konferencją sprawuje Zakład Historii Polski Nowoczesnej Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Komisja Historii Wojen i Wojskowości Polskiej Akademii Umiejętności oraz Polskie Towarzystwo Historyczne, oddział w Krakowie. Szczegółowe informacje znajdują się w zaproszeniu (załącznik) oraz pod adresem: http://wielkawojna.socjum.pl/ Niniejszym zwracam się również do Państwa o przekazanie tej wiadomości osobom zainteresowanym. Serdecznie zapraszamy zarówno referentów jak i słuchaczy. Z wyrazami szacunku, Komitet Organizacyjny Konferencji Naukowej "Front Wschodni Wielkiej Wojny 1914-1918"